4 sonuç

 • Filters
 • Göre sırala
  ...
 • Egyptian Queen – Aventurin Ametist ve Dorika Boncuk Doğal Taş Bileklik 150.00

  Egyptian Queen egzotik renkleri ve kaygının kökünü taşıyacak doğal taşları ile Veacs koleksiyonunda sizlerle. Doğal taşların faydalarını öğrenmek için blogumuzu mutlaka ziyaret ediniz. Zarif yapısı ve zarafeti ile toprak, doğa, Mezopotamya kültürünü yansıtan Egyptian Queen kombinizin en değerli hazinesi. Cesur ve ağırlığı temsil eden renkleriyle görenleri kendinize hayran bırakacaksınız.

 • Golden Oldies – Aventurin Taşı ve Havlit Taşı Bileklik 100.00

  Veacs Aventurin ve Havlit Taşlı Bileklik, doğal aventurin ve havlit taşlarından yapılmıştır. Bu bileklik, pozitif enerji, huzur ve güven hissi verme özelliğine sahiptir. Aventurin taşı, pozitif düşüncelerin ve enerjinin simgesidir, havlit taşı ise stres ve endişeyi azaltmaya yardımcı olur. Bileklik, hayatınızdaki stresli anları atlatmanıza yardımcı olacak ve sizi pozitif enerjiye çekecektir. Bileklik, yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir boyuta sahiptir. Veacs Aventurin ve Havlit Taşlı Bileklik, pozitif enerji, huzur ve güven hissini hayatınıza getirecektir.

 • Greenturin – Aventurin Taşı Bileklik 170.00

  Veacs Aventurin Taşlı Bileklik, doğal aventurin taşından yapılmış bir bilekliktir. Aventurin, mutluluğu ve huzuru arttırıcı özelliklere sahiptir. Bu nedenle, günlük hayatın stresine karşı pozitif enerji ve huzur hissi sunacaktır. Aynı zamanda kendine güven ve iç huzur artışı sağlar. Veacs Aventurin Taşlı Bileklik, yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir ve uzun süre kullanabileceğiniz boyutlardadır. Mutluluk, huzur ve kendine güven konularında destek isteyenler için harika bir seçim olacaktır.

 • Voices – Aventurin Taşı ve Cam İnci Bileklik 150.00

  Veacs Aventurin ve Cam İnci Taşlı Bileklik, doğal aventurin taşı ve cam incilerinden yapılmıştır. Bu bileklik, pozitif enerji, huzur ve güven hissi verme özelliğine sahiptir. Aventurin taşı, pozitif düşüncelerin ve enerjinin simgesidir ve cam incileri ise huzur ve güven hissi verir. Bileklik, hayatınızdaki stresli anları atlatmanıza yardımcı olacak ve sizi pozitif enerjiye çekecektir. Bileklik, yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir boyuta sahiptir. Veacs Aventurin ve Cam İnci Taşlı Bileklik, pozitif enerji, huzur ve güven hissini hayatınıza getirecektir.

Sepetim
Kapat Favoriler
Close Son Görüntülenenler
Categories

Mail bültenimize katılın

İndirim kodları, kampanyalar ve yeni ürünlerimizi anında öğrenmek için mail bültenimize abone olmayı. unutmayın!

VEACS10 kodu ile ilk alışverişinize özel %10 indirim kazanın!

ÜCRETSİZ KARGO!

Call Now Button