2 sonuç

 • Filters
 • Göre sırala
  ...
 • Earth – Lapis Taşı, Akik Taşı ve Hematit Taşı Bileklik 200.00

  Bu bileklik, lapis taşı, akik taşı ve hematit taşı gibi doğal taşların güzelliğini bir arada sunuyor. Lapis taşı, mavi-mordan renkleri ile bilinen bir taştır ve sıradışı bir görünüme sahiptir. Akik taşı, sıcak tonları ile renkli bir görüntü sunar ve zenginlik, güç ve umut simgeler. Hematit ise ağır, mat bir görünüme sahiptir ve rahatlık ve güç simgeler. Bu doğal taşların bir araya gelmesi, güzellik, zenginlik ve güç simgelerini yansıtır.

  Bileklik, el yapımı olarak üretilmiş ve her bir bileklik, benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bileklik, günlük yaşam için rahat ve uzun ömürlü bir aksesuardır.

 • Platon – Lapis Taşı Bileklik 170.00

  Dogal Taş Bileklik Lapis Taşı modeli, zarif ve şık bir görünüme sahip bir tasarıma sahiptir. Bileklik, tasarımıyla büyüleyici bir görüntü sunarken, kalitesi ve dayanıklılığı ile de uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Bileklik, her türlü elbise ve aksesuar ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir ve kolaylıkla ayarlanabilir. Bu modelde bulunan doğal taşlar, zengin bir görüntü sunar ve size özel hissettirir.

Sepetim
Kapat Favoriler
Close Son Görüntülenenler
Categories

Mail bültenimize katılın

İndirim kodları, kampanyalar ve yeni ürünlerimizi anında öğrenmek için mail bültenimize abone olmayı. unutmayın!

VEACS10 kodu ile ilk alışverişinize özel %10 indirim kazanın!

ÜCRETSİZ KARGO!

Call Now Button