Doğal Taş İle Duşa Girilir Mi? Havuza Girilir Mi?

Doğal taş ile duşa girilir. Doğal taşlar ile duşa girmek onları en iyi arındırma ve temizleme yöntemleri arasındadır. Çünkü doğal taşları suyla temas ettirmek, kullanım ömürlerinin uzamasına katkıda bulunur. Aynı zamanda doğal taş ile duşa girmek, bu taşların temizlenmesini sağlar ve negatif enerjilerinden arınır.

Su, doğal taşa negatif bir etki sağlamaz. Düzenli olarak su ile temizlenen doğal taşların pozitif verimliliği de artar. Su, doğal taşların titreşimini artırır ve maksimum verim sağlar. Doğal taş ile duşa girilmesi, yapılarını bozmaz ve etkisini kaybettirmez. Duşa girilen doğal taşın suyla teması ne kadar artarsa enerjisi de o kadar artacaktır.

Keşfedin: Burçlara Göre Doğal Taşlar

Doğal Taş ile Havuza Girilir Mi?

Doğal taş ile havuza girilir. Havuza girmek doğal taşın yapısını bozmaz.  Doğal taş ile havuza girilmesi herhangi olumsuz bir durum yaşatmaz. Doğal taşınızı boynunuzdan ya da kolunuzdan çıkarmadığınız sürece bir problem olmaz. Taşların enerjisini yok etmemek için taşı nereye koyduğunuza kime verdiğinize dikkat etmeniz gerekir. Taşın etkisini kaybetmemesi için siz de olması gerekir.

Doğal Taş İle Tuvalete Girilir Mi?

Doğal taş ile tuvalete girilir. Doğru bilinen yanlışlar arasında doğal taş ile tuvalete girilemeyeceği bulunmaktadır. Fakat, bu bilgi tamamen geçersiz olup doğal taş ile tuvalete girebilmek mümkündür. Tuvalete girdiğinizde doğal taşınızı kötü ve pis yerlere koymamalısınız. Kolunuzda ya da boynunuzda kalmasının hiçbir sakıncası yoktur. O doğal taş, sizinle özdeşleştiği için hiçbir problem olmayacaktır.

Keşfedin: Şans Getiren Doğal Taşlar

Doğal Taşlar Sudan Etkilenir Mi?

Doğal taşlar sudan etkilenmez. Su elementine karşı dayanıklı olan doğal taşlar olumlu sonuçlar verir. Su, doğal taşta bulunan kötü enerjiyi emerek saf ve temiz hale getirir. Su yoluyla kötü enerjiden arınan doğal taş istenildiği zaman kullanıma uygundur.

Pembe Kuvars ile Duşa Girilir Mi?

Pembe kuvars ile duşa girilir. Sert yapısı gereği suyla temasında herhangi bir sakınca yoktur. Bu sayede doğal taşın içerisinde biriken negatif enerji de nötrlenmiş olur.

Ametist Taşı ile Duşa Girilir Mi?

Ametist taşı ile duşa girilir. Meditasyonlarda sıklıkla tercih edilen ametist taşı, sudan zarar görmeyen taşlar arasındadır. Ametist ile temiz su ile ara sıra temasta bulunduğunda temizlenmiş de olacaktır.

Sitrin Taşı ile Duşa Girilir Mi?

Sitrin taşı ile duşa girilir. Kuvars grubu içerisinde yer alan sitrin taşı, suya dayanıklı taşlardan biridir.

Ay Taşı ile Duşa Girilir Mi?

Ay taşı ile duşa girilir. Ay taşı ile duşa girildiğinde pozitif enerji yükü ve etki alanı artar.

En Güzel Modeller İçin Keşfedin: Doğal Taş Bileklik

Gerçek Doğal Taş Nasıl Anlaşılır? 7 Yöntemle Anlayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Kapat Favoriler
Close Son Görüntülenenler
Categories

Mail bültenimize katılın

İndirim kodları, kampanyalar ve yeni ürünlerimizi anında öğrenmek için mail bültenimize abone olmayı. unutmayın!

VEACS10 kodu ile ilk alışverişinize özel %10 indirim kazanın!

ÜCRETSİZ KARGO!

Call Now Button